zjentek

Dokáže si brabec rozlousknout semínko slunečnice nebo vlašský ořech nějak podobně, jako to umí třeba sýkora?

Odpovědi
annas

Podívejte se do odkazu. Vrabec má slunečnicová semena rád. Vidím je občas u nás v krmítku.

„Neloupanou slunečnicí potěšíte sýkory, zvonky, vrabce, kosy, a brhlíky. Pokud nabídnete slunečnici vyloupanou, přidají se k nim i pěnkavy“

https://livin­g.iprima.cz/zah­rada/zimni-prikrmovani-ptaku-slunecnice-luj-orisky
..
Vím, že sýkorka rozklove lískový ořech, ale vlašský nevím. Občas jim dáme půlený. Jnak se uvádí krmit rozdrcenými ořechy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.