Anonyyym

Dokáže se gambler sám „vyléčit“ bez podstoupené léčby?

Nejlepší odpověď
elkon

Těžko.

Další odpovědi
Herjulfson

Když nebude mít kde gembleřit tak určitě. Jsou města kde nenajdete žádný automat. Ony přicházejí o velké příjmy, ale je skvělé když na to prostě prdí. Bohužel jsou to jen výjimky jako např. Hranice.

Reezo

Ano, stejně tak je to u každé závislosti.
Nikdo vám nepíchne zázračnou injekci a žádná rada nebo sezení vás závislosti nezbaví.
Závislosti se musí člověk postavit sám čelem. Je umění říct sám sobě ne i když to hodně chceme.

xiperio

Pokud nebude dostávat prachy nebo nebude mít kde hrát, tak ano.

paul1

Určitě to hodně z nich chce. Ale ono nestačí jen chtít, aby dosáhnul úspěchu, člověk m u s í chtít.