Lukas27

Dokáže posilování zlepšit růst vousů?

Odpovědi
Super guy

Já vousy sice ještě nemám, ale myslím si že posilování nemá žádný vliv na vousy, řasy, chlupy a vlasy.

elkon

Posilování čeho, To fakt nechápu, že někdo chce, aby mu rostly vousy. To jako že pak budeš chlap? Vousy chlapa nedělají. To je v jiných věcech. chlap budeš, až to pochopíš. Každý chlap by se vousů rád zbavil. Co vím jistě, vousy rostou rychleji, když se dost spotím. Třeba v létě při namáhavější práci.