Shady

Dokáže někdy 3D tiskárna vytisknout různé sloučeniny, léky?

Nejlepší odpověď
Hamon

Nikdy neříkej nikdy. Co bude za sto let, to netuším. Ale v současné době pro tisk používá směs, která léčebné účinky nemá. Až bude tiskárna schopna tisknout z jakékoli hmoty, bude možné i toto. Ostatně, už teď se plánuje tisk potravin.

Renikled

Je to asi 3/4 roku co jsem řešil výběr 3D tiskárny a byl jsem celkem překvapený, že i za ne moc velké peníze se dá koupit 3D tiskárna, která dokáže tisknout i složitější projekty. Využíváme ji opravdu hodně a je na ni spoleh. Když koupíte kvalitní tiskové struny, tak se potom můžete těšit i z kvalitních výsledků.

Petrovskalui

Jakou tiskárnu jste teda vybral? A ty tiskové struny do toho? Tak ty berete prosím kde?

Renikled

Vybral jsem si 3D tiskárnu od nc.cz , doporučím se podívat, koupíte tak tiskárnu za rozumnou cenu a to i tiskové struny, které od nich beru pravidelně. Já jsem vybral model Felix Pro 3

Petrovskalui

Chtěla bych pořídit 3D tiskárnu, která by nebyla úplně drahá, ale dalo by se na ní kvalitně tisknout menší projekty. Zvládnete mi někdo poradit s výběrem takové tiskárny?