Peki

Dokáže někdo přeložit tuto větu?

nějak tápu nad překladem :D

They did all this even though they felt like quitting every day.

Díky moc

Nejlepší odpověď
quentos

No, tak to budu muset rozseknout. „Feel like -ing“ je idiom s významem „mít chuť něco udělat“. Věta tedy znamená „Udělali tohle všechno, i když měli denně chuť s tím skončit (nebo dát výpověď – neuvádíte kontext).“

Další odpovědi
matej.kv

nevím jestli ti pomůže můj hrubý překlad: Udělali všechno i přes to, že se cítili jako kdyby opoušteli každý den.
PS: je to tak složitá věta, že ji ani Google nezná.

klumprt

Můj pokus: Všechno tohle udělali, i když každý den měli pocit, že končí.

Peki

Díky moc za help. Pomohli jste mi ! 🙂