zjentek

Dokáže někdo poradit, jak „odemknout“ menu TV?

Jde o starší TV Philips z hotelu, která (při zmáčknutí menu ovladače) na obrazovce zobrazí nápis- NICHT VERFUEGBAR. Tedy kromě zrnění se s ní nená hlouběji pracovat ;)

Existují na to nějaké kódy? Zná je někdo?

Google- turn off hotel mode TV- žádná cesta.

Napadá někoho dalšího, jak zjistit patřičné kódy či kombinace?

Nejlepší odpověď
anonym

Já měl jinej proublem kdysi. Neznámým způsobem jsem dostal TV do hotel režimu a hlasitost byla limitovaná. Asi to tak maj proto, že nechcou, aby jim někdo rušil obyvatele hotelu.

Další odpovědi
Kepler

Není vůbec jisté, jestli se dá vrátit z hotelového módu do normálního režimu. https://m.heu­reka.cz/televi­ze/sencor-sle-40f58tcs/recen­ze/?r=7004561
Dokonce se některé TV prodávají jen v přednastaveném hotelovém režimu (jsou levnější). U některých TV to ale zřejmě jde – viz odpověď radiče Jawa2:
https://www.zi­ve.cz/poradna/zru­seni-hoteloveho-modu-na-televizi-lg-39ly330c/sc-20-cq-556554/default­.aspx?consultan­swers=1

Roman71

Zjentku, televize je v servisním menu přepnutá do takzvaného „hotelového modu“. Jediný, kdo s tím je momentálně schopný pohnout, tedy přepnout do normálního uživatelského modu je značkový servis Philips. Tam je dobré televizi odvézt a nechat ji v servisním menu přepnout do normálního provozu.

Edison

A co naposat model a najít návod?

zjentek

hM TAK DIKES FOUNDE!

anonym

zA NIC! ;)

anonym

Zkus pomačkat všechno na ovladači. I různý kombinace. GL!

zjentek

jj dík budu zkoušet… ;(

Roman71

Zjentku, bylo by možné napsat model TV? Je k nalezení na zadním štítku :) ..zkusím se podívat na konkrétní postup. Jinak pomůže už jen značkový servis.

zjentek

Díky moc Romane, ale když už je to takto mimo otázku, tak mně to přijde jako osobní obtěžování a je mně to trapný. Najít konkrétní postup nebude časově nenáročné a nevím, proč by to měl dělat někdo zaneprázdněný za mě. Nicméné moc děkuji za nabídku ;)