Avatar uživatele
zjentek

Dokáže někdo poradit, jak „odemknout“ menu TV?

Jde o starší TV Philips z hotelu, která (při zmáčknutí menu ovladače) na obrazovce zobrazí nápis- NICHT VERFUEGBAR. Tedy kromě zrnění se s ní nená hlouběji pracovat ;)

Existují na to nějaké kódy? Zná je někdo?


Google- turn off hotel mode TV- žádná cesta.

Napadá někoho dalšího, jak zjistit patřičné kódy či kombinace?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, anonym před 2143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já měl jinej proublem kdysi. Neznámým způsobem jsem dostal TV do hotel režimu a hlasitost byla limitovaná. Asi to tak maj proto, že nechcou, aby jim někdo rušil obyvatele hotelu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Není vůbec jisté, jestli se dá vrátit z hotelového módu do normálního režimu. https://m.heu­reka.cz/televi­ze/sencor-sle-40f58tcs/recen­ze/?r=7004561
Dokonce se některé TV prodávají jen v přednastaveném hotelovém režimu (jsou levnější). U některých TV to ale zřejmě jde – viz odpověď radiče Jawa2:
https://www.zi­ve.cz/poradna/zru­seni-hoteloveho-modu-na-televizi-lg-39ly330c/sc-20-cq-556554/default­.aspx?consultan­swers=1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Zjentku, televize je v servisním menu přepnutá do takzvaného „hotelového modu“. Jediný, kdo s tím je momentálně schopný pohnout, tedy přepnout do normálního uživatelského modu je značkový servis Philips. Tam je dobré televizi odvézt a nechat ji v servisním menu přepnout do normálního provozu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

A co naposat model a najít návod?

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

hM TAK DIKES FOUNDE!

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zA NIC! ;)

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zkus pomačkat všechno na ovladači. I různý kombinace. GL!

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jj dík budu zkoušet… ;(

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Zjentku, bylo by možné napsat model TV? Je k nalezení na zadním štítku :) ..zkusím se podívat na konkrétní postup. Jinak pomůže už jen značkový servis.

před 2143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Díky moc Romane, ale když už je to takto mimo otázku, tak mně to přijde jako osobní obtěžování a je mně to trapný. Najít konkrétní postup nebude časově nenáročné a nevím, proč by to měl dělat někdo zaneprázdněný za mě. Nicméné moc děkuji za nabídku ;)

před 2142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika