josefosmy

Dokáže mi někdo poradit ohledně daní?

Je tu někdo, kdo se pohybuje v oboru daní a má celkový přehled v oboru? Chtěl bych začít podnikat a měl bych pár přímých dotazů. Kdyžtak zanechte email. Děkuji moc
Doplňuji:
Potřebuju vědět jiné věci, na které bych se pak zeptal soukromě přes email. To že se daně platěj vim taky =)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

www.podnikatel.cz
www.jakpodnikat.cz

zákony jsou na portal.gov.cz

oficiální portál ministerstav financí je www.mfcr.cz
Portál daňové správy je http://cds.mfcr.cz

Oficiální portál pro podnikatele http://www.bu­sinessinfo.cz/

a něco by mohlo být i na hospodářské komoře www.komora.cz

a na webu ministerstva průmyslu a obchodu www.mpo.cz

Další odpovědi
anonym

Napíšu Ti mail do vnitřní pošty. Jsem „daňařka“.

mosoj

Daně platit nemusíš. Ale Finančnímu úřadu ano.
Co je na tom složitého zaplatíš podle tabulek z přiznaného zisku po odečtení odčitatelných položek které se na tebe vztahují.

Větší částky ale zaplatíš za sociální a zdravotní pojištění.