bolak

Dokáže mi někdo někde najít zprávu o tom vybírači parkovnýho?

Před 3ma měsícema to bylo v rádiu, že nějakej chlápek, když se dostavěl ? městskej úřád? (možná soudní budova), přijel na parkoviště, postavil si tam pakovací automat (nebo tam možná přímo osobně vybíral) a účtoval si parkovný. Každej den ten automat chodil vybírat, a tak to dělal patnáct let a pak se jednoho dne neobjevil. Na tom parkovišti vznikl chaos, všichni ho hledali, měli strach jestli se mu něco nestalo, tak volali na město a tam jim řekli že o ničem takovým neví, že to parkoviště je zdarma :))

Ten chlap už se na parkovišti nikdy neobjevil a nikdo ani nevěděl jak se vlastně jmenoval. Když to počítali, jak jim vyšlo že si tím vydělal několik milionů dolarů, nebo tak to alespoň říkali v rádiu. Nevíte o tom něco blíž, nedávali to někdy ve zprávách, nebo že by to byla kachna? Hledal sem to tenkrát na netu a nenašel.

Odpovědi
Drap

Četl jsem na netu, viděl ve zprávách, ale nenašel jsem

anonym

Myslíš, že se prásknu? :DDDD
Zdravím

bolak

Drap: no to je mi prd platný :) já sem na tom stejnětak..

anonym

:)