Drap

Dokáže mně to někdo vysvětlit?

Dokáže mě prosím někdo vysvětlit kde jsem špatně formuloval, nebo kde jsem se dopustil chyby? Celý text je převzatý z Wikipedie. Nic jsem nepřidal ani neubral a dostal jsem toto: /Otázka zněla, co je pavilon/
Vaše odpověď:

Pavilon je obvykle menší samostatná stavba, respektive menší jednoúčelová budova, jež bývá vystavěna za nějakým speciálním utilitárním účelem a jež často bývá součástí nějakého většího stavebního celku, respektive většího souboru budov či účelového areálu (školního, nemocničního, zámeckého, zahradního, výstavního apod.). Může se jednat např. o nemocniční pavilon, školní pavilon, pavilon pro zvířata v zoologických zahradách (např. pavilon šelem, opic), výstavní pavilon, zámecký pavilon, hudební pavilon apod. Nejčastěji se jedná o přízemní nebo jednopatrovou budovu, někdy i bohatě zdobenou. Též se může jednat o samostatnou zastřešenou část nějaké větší budovy vystupující před její průčelí (zastřešený prostor, respektive přístřešek před jejím vchodem).

byla smazána administrátorem z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
aliendrone

NWM, mně ta definice přijde vpořádku. MOŽNÁ odpověď nebyla ozdrojovaná (potažmo porušení „kodexu“)? :)

Další odpovědi
Alesh

Pokud to dobře chápu, tak se jedná o již administrátorem posouzenou záležitost a tedy jím smazanou odpověď. No, já bych to tedy odhadoval na to, že uvedení zdroje musí být přesné, tedy přesný odkaz. Jiný důvod si neumím představit.

Malvína

Tady je to Kocourkov. Stačí někomu ležet v žaludku. Vysvětlení se vám málokdy dostane, od admina téměř vůbec. A odkaz na Wiki jste vložil?

cochee

Už ju tam máš zpátky.

JežíšKristus

Klasika fašistických serverů.

Disraeli

Komu, čemu, třetí pád. ;)
M N Ě… Abych si nerýpnul, když už. A když to ještě neudělal nikdo jiný. :D

Drap

Nevložil jsem odkaz, ale uvedl jsem jako zdroj

da ny

Citaci dávám vždy do uvozovek. Někdy jméno autora v závorce, na konci citace. To je běžný postup v písemném projevu/práci. Odkaz na stránku zdroje.
Je otázka, zda to byla vlastní aktivita administrátora nebo ho někdo „upozornil“.