Drap

Dokáže mně to někdo vysvětlit?

Dokáže mě prosím někdo vysvětlit kde jsem špatně formuloval, nebo kde jsem se dopustil chyby? Celý text je převzatý z Wikipedie. Nic jsem nepřidal ani neubral a dostal jsem toto: /Otázka zněla, co je pavilon/
Vaše odpověď:

Pavilon je obvykle menší samostatná stavba, respektive menší jednoúčelová budova, jež bývá vystavěna za nějakým speciálním utilitárním účelem a jež často bývá součástí nějakého většího stavebního celku, respektive většího souboru budov či účelového areálu (školního, nemocničního, zámeckého, zahradního, výstavního apod.). Může se jednat např. o nemocniční pavilon, školní pavilon, pavilon pro zvířata v zoologických zahradách (např. pavilon šelem, opic), výstavní pavilon, zámecký pavilon, hudební pavilon apod. Nejčastěji se jedná o přízemní nebo jednopatrovou budovu, někdy i bohatě zdobenou. Též se může jednat o samostatnou zastřešenou část nějaké větší budovy vystupující před její průčelí (zastřešený prostor, respektive přístřešek před jejím vchodem).

byla smazána administrátorem z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 11 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
Alesh

Pokud to dobře chápu, tak se jedná o již administrátorem posouzenou záležitost a tedy jím smazanou odpověď. No, já bych to tedy odhadoval na to, že uvedení zdroje musí být přesné, tedy přesný odkaz. Jiný důvod si neumím představit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
aliendrone

NWM, mně ta definice přijde vpořádku. MOŽNÁ odpověď nebyla ozdrojovaná (potažmo porušení "kodexu")? :)

0 Nominace Nahlásit

Malvína

Tady je to Kocourkov. Stačí někomu ležet v žaludku. Vysvětlení se vám málokdy dostane, od admina téměř vůbec. A odkaz na Wiki jste vložil?

0 Nominace Nahlásit

cochee

Už ju tam máš zpátky.

0 Nominace Nahlásit

JežíšKristus

Klasika fašistických serverů.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Disraeli

Komu, čemu, třetí pád. ;)
M N Ě.... Abych si nerýpnul, když už. A když to ještě neudělal nikdo jiný. :D

Drap

Nevložil jsem odkaz, ale uvedl jsem jako zdroj

da ny

Citaci dávám vždy do uvozovek. Někdy jméno autora v závorce, na konci citace. To je běžný postup v písemném projevu/práci. Odkaz na stránku zdroje.
Je otázka, zda to byla vlastní aktivita administrátora nebo ho někdo „upozornil“.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost