Dr. Darko

Dokáže člověk, co nemá zkušenost se zdoláváním velkých hor, vylézt na Mount Everest?

Odpovědi
Edison

Ano. Takových se tam už dostalo…

led

Pokiaľ je fyzicky a duševne zabezpečený a má dobrý team okolo s ich pomocou dokáže. dokázali to viacerí. Ale sám, ako Sir Edmund Hillary a mladý šerpa Tenzing Norgay, v roku 1953, to nezvládne.

Dodatok, nezabudnite, že sa počíta aj zostup. A práve pri tom veľa horolezcov zahynulo.

Drap

Záleží kam až. Na vrchol to je dost obtížné a amatér sám, bez týmu to nezvládne. Pod vrchol se dostaneš relativně snadno, pokud ti nebude dělat problém dýchání v takové výšce.

Lurius

Jo, leze tam spousta dětí

vselimozek

Vylézt určitě, ale slézt dolů je vždy problém