Lgee

Dokázaly byste přežít v pekle?

Pokud by vám někdo nabídl pobyt v pekle na dobu 12 let. (Vězení)
Nebo okamžitou smrt vás a vaší rodiny co byste si vybraly (jít na policii by znamenalo okamžitou smrt.

Odpovědi
Edison

Nesmyslná otázka. Kladeš peklo na rovinu s vězením. Nedělej to.

Kelt

Vysvětli podmínky v pekle. Teplota, osvětlení, složení atmosféry, intenzita hluku, hustota obydlení, složení obyvatelstva jazykové a podle inteligence.

Rokio

Peklo, které si představují věřící, je mnohem horší než vězení. To nejhorší utrpení, které lze zažít na zemi, není tak hrozné jako křesťanské peklo.

quentos

Zase se ptáš jenom žen, takže no comment.