Mili @

Dokázali byste to taky?

Je to machr, ten řidič…
http://www.you­tube.com/watch?v=_-bS3h6ygP4&fea­ture=related

Nejlepší odpověď
ten který je

Já bych to nesvedl,snad ještě kdybych měl motorku a přívěsný vozík.To bych ale musel být vyškolen u kvalitního instruktora.;-)

Další odpovědi
BEAES

Mám i řidičák na „C“, ale tohle bych nezvládla, ani kdyby vedle mě seděl učitel autoškoly.

irij

Ten řidič je machr už jenom ,že s tím jezdí. A když ještě svede takovýto kousek, podezřívám ho, že je kaskadér. Jo, s osobákema s vozíkem , ale tohle ne.

Rocker

Tak to je borec.Možná bych to dal s osobákem:-)