bolak

Dokázali byste promrhat půl miliardy za 10 let?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/305320-v-19-letech-vyhral-stamiliony-penize-rozhazel-a-skoncil-na-davkach.html
http://blogima­ges.project76­.tv/blog/old/chav­mike.jpg

A myslíte si že je upřímný, když říká že ničeho nelituje?

Nejlepší odpověď
anonym

V jeho věku se nedivím, to je lehce přes 4 mil. za měsíc.. V současnosti bych investoval a cestoval. V 19 bych nic neutratil, páč jsem byl na vojně.

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

Mě by tolik peněz stačilo na celý život a nemusel bych pracovat a mohl si koupit skoro vše co bych chtěl.

Dochy

Samozřejmě dokázal, představivost mám dostatečnou (pro tyto účely). Ale že bych se do toho opravu pustil? To bych to musel od někoho dostat jako úkol 😉
„Ničeho nelituji“ je příliš absolutní vyjádření, pravděpdoobně 100% pravdivé nebude. Ale v tomto smyslu se používá často a nikdo to úplně absolutně nebere.

zjentek

klidně bych to dokázal za 10 měsíců, kdyby to byla nějaká soutěž

anonym

Těžko říct, jestli to myslí tak, jak říká, ale když jen tak promrhal tolik peněz, není moc inteligentní. Šla bych za nějakýma finančníma poradcema, nějaký investice, nezapoměla bych na rodinu…Mě to připomíná dětství, když jsme si povídali o tom, co bychom dělali, kdybychom dostali milion peněz:koupila bych si velikánskej barák a tobě taky a mámě taky a ještě bych si koupila kolo a hodně žvejkaček a nechodila bych do školy, ani do práce,…jenže to jsme byli děti 🙂

marci1

Těžko říci, asi ne. Jsem ráda, že jimi mrhati nemusím a zase mám o starost méně ! 🙂

anonym

Promrhat určitě ne, ale efektivně využít – dřív, a ještě by chybělo!!

bolak

Já myslím že ještě napíše knihu s titulem „Jak jsem utratil 10 milionů liber“ a něco na tom ještě trhne..

anonym

😁