dust8

Dokázali byste pod vodou složit Rubikovu kostku či vytáhnout ježka z klece?

Nevím jak dlouho tak pod vodou vydržíte, ale za test by to stálo ne? ;D

Odpovědi
DoTazatel

Já neumím složit rubikovu kostku ani na suchu… alespoň jsem se o to nějak nesnažil a nezkoušel to. Ježka jsem taky zkoušel jen párkrát.

Edison

Hravě… A pod vodou? Jsou tací, kteří tam vydržej hooooodně dlouho… Dokud je nevylověj… 🙂

Kelt

Rubikovu kostku si skládám denně, a snad bych si pamatoval i ježka v kleci. Ale pod vodou dlouho nevydržím, takže bych to neudělal

Sportovkyně7

Rubikovu kostku složit umím ale pod vodou takovou dobu nevydržím. Ježka neumím.