Michal Kole

Dokázali by jste přeplavat kilometrový bazén a potopit se na nádech do hloubky 35 m ?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/174816/tr­oufnete-si-preplavat-tento-bazen-je-nejvetsi-na-svete.html

Jaké mají rozměry bazény, kam chodíte s dětmi či partnerkami a partnery či kamarádkami a kamarády ?

Odpovědi
anonym

Michale, mám to jednoduché – NE.
Navíc teď neplánuju dovolenou v Chile, takže se tím ani nemusím trápit.
A trápila bych se – plavu jak „sekera ke dnu“. Otevřeně Ti před celým fórem odpovědí.cz kladu otázku: Kdy mne naučíš pořádně plavat???!!!

anonym

Přiznám se, že ne. 35 m bazén jsem zvládnul jako nic, ale ten kilometr jsem nedal. Chybělo 8 metrů.

Těď mi to vlastně došlo!!! Že já si to blbě přečetl.

hanulka11

hele ty jsi zvědavej , já ti asi pošlu moji fotku v plavkách a přejdou tě choutky na bazény, na vodu a vůbec na ty vodní otázky :D:D:D

Rocker

Chodím do normálního bazénu v Podolí,do 5,5 metrů se potopím,ale hlouběji bych to asi nedal.Ale plavat jsem se učil až asi ve 30 letech,abych mohl chodit se synem do akvaparku,před tím jsem byl naprostý neplavec.

led

Môj „bazén“ má trochu viac kilometrov (cez 2000km), je aj trochu širší a takéto ´srandičky´ sa v ňom nedoporučujú robiť. Stačí plávať pri brehu proti prúdu, nepohnete sa síce z miesta, ale tých preplávaných kilometrov vody… A na potápanie sa dotakej hĺlbky mám trochu veľký výtlak.