Avatar uživatele
Michal Kole

Dokázali by jste přeplavat kilometrový bazén a potopit se na nádech do hloubky 35 m ?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/174816/tr­oufnete-si-preplavat-tento-bazen-je-nejvetsi-na-svete.html

Jaké mají rozměry bazény, kam chodíte s dětmi či partnerkami a partnery či kamarádkami a kamarády ?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4327 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Michale, mám to jednoduché – NE.
Navíc teď neplánuju dovolenou v Chile, takže se tím ani nemusím trápit.
A trápila bych se – plavu jak „sekera ke dnu“. Otevřeně Ti před celým fórem odpovědí.cz kladu otázku: Kdy mne naučíš pořádně plavat???!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přiznám se, že ne. 35 m bazén jsem zvládnul jako nic, ale ten kilometr jsem nedal. Chybělo 8 metrů.

Těď mi to vlastně došlo!!! Že já si to blbě přečetl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

hele ty jsi zvědavej , já ti asi pošlu moji fotku v plavkách a přejdou tě choutky na bazény, na vodu a vůbec na ty vodní otázky :D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Chodím do normálního bazénu v Podolí,do 5,5 metrů se potopím,ale hlouběji bych to asi nedal.Ale plavat jsem se učil až asi ve 30 letech,abych mohl chodit se synem do akvaparku,před tím jsem byl naprostý neplavec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Môj „bazén“ má trochu viac kilometrov (cez 2000km), je aj trochu širší a takéto ´srandičky´ sa v ňom nedoporučujú robiť. Stačí plávať pri brehu proti prúdu, nepohnete sa síce z miesta, ale tých preplávaných kilometrov vody… A na potápanie sa dotakej hĺlbky mám trochu veľký výtlak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek