KriKriKri

dojede skůtr honda pcx 125 asi 120 km aby se nepřehřál?

je to cesta na zahradní domek, takže asi 90km/hod průměrně po okreskách

Odpovědi
Schluker

Uplne bez problemu. Chtel bych videt okresku, na ktere se da udrzet prumer 90km/h 🤣

Drap

Dojede pokud ty pojedeš rozumně

Filip84

Třeba takto 60 km vejlet z Oymyakonu tam a zpátky dá na 1,001%, aniž by se přehřál.

Ono je tam, teďka, –48°C, průměrné denní teploty se pohybují kolem –40°C a průměrné noční teploty kolem –48°C, takže opravdu můžeš cestovat na scooteru Honda PCX 125 bez obav, že se přehřeje! 👌😎

Jo, žádný problém: vždy rád poradím, když vím víc! 😂😂😂

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Oymyakon

Emefej

Průměr 90? To neuděláš na dálnici.

elkon

Když někdo vyrobí jakoukoli motorku, tak je určená k ježdění, ne aby stála co chvíli někde na mezi. Pokud se na ní neudělají nějaké úpravy, které by zamezily předepsanému chlazení.

KriKriKri

no já bych rád jel po čr…