Dojde i na české olympijské holínky?

Závěr LOH je v neděli 12. srpna 2012. Počasí zhorší a déšť bude hodně pravděpodobný, uvedla meteoroložka Claire Austinová.

Nejlepší odpověď
www

Jestli dojde nebo nedojde je už fuk.
Zamýšleného úspěchu bylo dosaženo. Ale bylo by to fajn, kdyby si je kvůli dešti obuli, úspěch by byl ještě větší 😁.

Další odpovědi
anonym

Nikdo další už nemá šanci-hlásili už před několika dny z Českého domu,že jsou veškeré holinky vyprodány.Ty,co zbyly navíc byly dány do prodeje,ale pro velký zájem o tento atraktivní a praktický suvenýr je už dávno vyprodáno…:D

mosoj

Dovoluji si připomenout postoje některých uživatelů při zahájení OH !

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cesi-v-holinkach

anonym

mosoj postoj jsem nezměnil