ReHu

Dojde eurokomisařům, že v ČR se hospodaří jinak a že EU zde pšenka nekvete? Při čtení článku jsem se musela pousmát.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/371820-za-splavneni-rek-jste-utratili-stovky-milionu-eur-a-vysledek-nikde-kritizuje-eu-cesko.html

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nerozumím otázce … Jak EU pšenka nepokvete? EU dává dotace, tak má právo kontrolovat podmínky. Budeme na podmínky kašlat → dotace nebudou …

Další odpovědi
anonym

Právě že dojde a pak už od nich žádné dotace nedostaneme.

Löwe

Doufám, že ano. A rovnou by s tím něco mohli začít dělat! 🙂

pusinka50

Ty podmínky byly jasně dané, zvýšit splavnost řek. Nevím, který z ministrů to nepochopil, ale úprava přístavů rozhodně nepatří k úpravě splavnosti řeky. Na úpravu přístavů by se daly žádat dotace později.

S tímhle laxním přístupem a vyládáním si podmínek EU po svém, o peníze a dotace od EU brzy úplně přijdeme.

Drap

Nedojde.

lexx

za takový výsledek investičák soukromé firmy letí z místa na hubu a na dlažbu, „eurokomisaři“ točí cizí peníze a je jim to fuk

cochee

Mi se to náhodou líbí. Jen víc takových kiksů, až nás EU za trest vyhodí – a o to přece jde, ne?

ReHu

Pepa25 – myslím to tak, že česi to stejně budou dělat po svém a ne po EU
A.....my do EU peníze neposíláme??

ReHu

cochee – v to já doufám, že to bude co nejdřív 🙂