Dohoda o provedení práce.

V roce 2010 jsem pracoval jako zaměstnanec,ale část roku jsem pracoval brigádně.Chci si podat přiznání daní fyzických osob a podat odpočet na manželku,jako vyživovanou osobu.jenže při stěhování jsem s tratil smlouvu o brigádě,zaměs­tnavatel mi jí napíše,ale neví jak protože je začátečník. Jde mě o to abych mohl brigádu započítat do příjmu.

Odpovědi
Michal Kole

Myslím, že není potřeba schovávat pracovní smlouvy. Stačí zápočtový list nebo ten se u „brigád“ nedává ?