Pejevek

Dodržujete velikonoční tradice?

A jsou tu opět velikonoce. Tyto svátky jsou spojeny s mnoha tradicemi. Dodržujete je, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Admin2

Zkuste se podívat do archivu, otázka se pravidelně opakujete, takže si můžete přečíst, zda uživatelé slaví Velikonoce a zda dodržují tradice.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=velikono%C4%8Dn%C3­%AD%20tradice

Další odpovědi
Kepler

Teď už ne. Ale vaječný liguére si udělám vždycky.

marci1

Některé ano. Dnes (Velký pátek) se hlavně nesmí uklízet a prát prádlo-znamená to velké neštěstí. 🙂

pepíka

Už 5 let ne ale chybí mi to mojí starší sestry to nechtěli ale beránka si dáme rádi aspoň to…hm… A jidáše taky.

pusinka50

marci1 – tak to je velký průšvih, cos napsala, to jsem nevěděla a prala jsem dnes záclony:-(( Že jsem to vůbec četla, teď mi to bude ležet v makovici:-((

Kepler

To já mám větší průšvih, zapomněl jsem si koupit kožené rukavice a teďka už je neseženu – viz https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-tak-stihnu-v-pondeli-na-velikonoce-obejit-zenskejch-pokud-kazda-mne-za-vyprask-naleje-2cl-neceho-misto-vajicka

pusinka50

Chce to padat dozadu.:-)) Čepici na hlavu snad máš, ne?:-))

briketka10

Dnes už ne, když žili rodiče a byly jsme mladší, tak ano :)