Alesh

Dodržujete předpisy při řízení auta?

Nejlepší odpověď
anonym

většinou jo, občas mi to nevyjde

Od zavedení bodového systému a především následného zákeřného úsekového měření rychlosti, velice důsledně hlavně ty přestupky, jež by mne stály zbytečné body.
I tak je to leckdy v hustém a dravém pražském provozu značná fuška.
A u sisyfovské snahy předpisově zaparkovat to spíše připomíná donkichotský boj s větrnými mlýny.

Další odpovědi
Deli

většinou jo, občas mi to nevyjde

Snažím se, protože předpisy jsou od toho, aby se dodržovaly a radši si koupím novou halenku než zaplatit pokutu.

dudu

většinou jo, občas mi to nevyjde

Motorová vozidla řídím 43 roků, pokutu zatím neplatil ani neměl vážnější nehodu /parkrát jsem se štěstím havaroval na motorce/, ale rozhodně nejsem něco jako matka Tereza na silnici. Záměrným přestupkům se však vždy snažím vyhýbat.

Ella

většinou jo, občas mi to nevyjde

snažím se dodržovat předpisy jak nejvíc to jde… občas mi nějaký ten blinkr ujede… a někdy překročím kolem čtvrté ráno na prázdné silnici rychlost i přes deset km/h … jsem rebel :D

led

většinou jo, občas mi to nevyjde

Snažím sa.

quentos

auto neřídím

řidičák nemám, jezdím vlakem či maximálně jako spolujezdec

aramah

většinou jo, občas mi to nevyjde

baghira

většinou jo, občas mi to nevyjde

svejk007

většinou jo, občas mi to nevyjde

filva

auto neřídím

terry

většinou jo, občas mi to nevyjde