ivosek2

Dodržuje opravdu učitelka vzdělávací program'?

Dodržuje učitelka vzdělávací program občanské výchovy kdyz jsme o občance od 6.- 7 tridy (kde momentálně teď jsem) na počítačích a děláme si tam co chceme? Učili jsme si jenom co je to rasismus a jak Vypadá vlajka ČR jinak nic jsme se ne naučili. Psali jsme jenom 1 krátký test kdo mel třeba 2ku tak tu stejnou známku dostal na vysvědčení . Kdyz přišla školní inspekce tak jsme náhle probírali nějakou kulturu ale potom jsme tu látku nedokončily a furt jsme na počítačích

Odpovědi
wendyX

Není to normální

jjj123456789

Toto je normální

Pokud to škola má ve vzdělávacím programu, tak je to normální. Nicméně to o škole něco vypovídá.

007to sem no

Není to normální

Janiss

Není to normální

eso123

Není to normální

Nevíteto?

Není to normální