elkon

I Čína potřebuje dobré obchodní vztahy. Nečti bulvár a pochybné weby. Žijí ze senzací, jinak by je nikdo nečetl.

Další odpovědi
Edison

S Čínou žádné smlouvy Nemáme. Nakupujem u výrobců. Letiště, to je jiná písnička. Proto Hamáček s Tvrdíkem zařídili China Eastern, kteří si nemusej kupovat a rezervovat sloty, ptz jsou DOMÁCÍ.

mosoj

Elkon, nebudeš mně diktovat co mám číst. Chceš říct že to není pravda, chceš říct, že do Itálie neletělo 13 letadel IL 76 z Ruska.