Dodávání brigádníku

Dobrý den, prosím o radu. Mám vytvořenou databázi brigádníků i databázi firem, které mají o brigádníky zájem, ae nejsem pracovní agentura. ze nějak dodávat brigádnoky aniž bych pracovní agentura by. nesplnuji opravnenost k pravnmim ukonum, ktera je potreba… Prosim tedy o radu jak mohu poskytovat brigadniky ktere mam a o ktere je zajem. Dekuji

Nejlepší odpověď
standa

Bez řádného ohlášení na živnostenský úřad se neobejdete…

Samozřejmě, že můžete zkusit ´podnikat´ i bez tohoto ohlášení, ale narazíte už u první firmy, které brigádníky poskytnete a poté budete celkem logicky chtít za toto zprostředkování něco vyfakturovat…

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/urady/zu/oh­laseni-fo.aspx

Další odpovědi
Mili @

Nejste z Prahy, dcera by potř. brigádu.....
🙂