Thogy

Dodatková tabule, nebo informační?

Zdravím,
není mi jasné, zda nejspodnější tabule u supermarketu s nápisem „PLACENÉ PARKOVÁNÍ“ v přiloženém obrázku je dodatková – a placené parkování se tedy vztahuje pouze pro nákladní vozy s hmotností nad 7,5 tun, nebo jde o informační tabuli a placené parkování platí pro všechna motorová vozidla?
Díky

Odpovědi
Kepler

Myslím, že jde o zákazovou značku zákaz vjezdu vozidlům nad 7,5 t a informační tabuli pro ostatní vozidla.

cochee

Logicky se „placené parkování“ nemůže vztahovat na nákladní vozidla, když tato mají do daného prostoru zakázaný vjezd (to auto v červeném kruhu je značka ZÁKAZOVÁ) 😉

Mc Merkurion

…do danýho místa náklaďáky nesměj, a jestliže tu značku poruší, dostane pokutu, a tím se myslí ono placené parkování …