stear

Dodatečné (počítačové;umělé) máznutí části fotografie.

Zdravím,
Mám tu po nějaké době zase možná přiblblej dotaz. Potřeboval bych rozmazat, ať už jemně nebo silněji různé části na fotografii. Poradili byste mi nějaký jednoduchý program, který má i tuto funkci a mohu s ním třeba i fotografie upravovat dále?

Děkuji všem, kteří mi neodpoví malování :P

Nejlepší odpověď
anonym

Picasa 3 ,Faststone Image Viewer no i malování!

Další odpovědi
mosoj

Nastroje pro dílčí úpravu fotografie se v různých programech jmenují podobně. Musí to být program ,jehož editor má nástroj nazývaný štětec, efektový štětec či retušovací štětec.

Bohužel nemám praxi s jinymi programy než Zonerem, Gimpem či PS. Ty tyto nástroje obsahují.
No v malování žádný retušovací štětec není, to by mně ani nenapadlo.