Avatar uživatele
sesednizkola

Dočkáme se někdy v dohledné době prvního romského prezidenta?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2376 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Ne. Po obou stránkách (duše tělo) by nic neuměl, bál by se psů, bouřky a útočit by uměl pouze ve smečce, sám bez smečky by byl naprostou nulou, bez významu..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

To snad proboha ne! Přece víš, že prezident je u nás volen přímou volbou a Romů je u nás (zatím) cca 3%. Ledaže by si v Paňdžábu založili vlastní stát podle snahy a vzoru Kurdů. Nejmenoval by se ale prezident, ale král, popř. baron. Nebo jak se ti jejich vážení představitelé vlastně nazývají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Doufám, že k takové „krizové“ situaci nedojde. Mi stačí, když je potkávám, jak se většinou poflakují po městě a nechají se vozit taxíky (a to většinou v produktivním věku), takže peněz asi mají dost a našinci, kteří makají, jsou jim pouze k smíchu. To už by se pak s nimi asi nedalo vůbec vydržet, jaké by si vypolitizovali existenční výhody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vzhledem k tomu že jsem ani ve svém oboru ani jednou nepotkal romského programátora, mám o tom vážné pochyby … tito lidé mají nejspíš evolučně vrozený odpor ke studiu čehokoliv náročnějšího, nemluvě o odporu k jakékoliv práci obecně.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Blázníš? Víš kolik má prezident práce?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No divím se, že jsme ho ještě neměli. Když byl v USA prezidentem Obama, čekal jsem, že i my budeme mít prezidenta s tmavou pletí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muso

Nestraš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Prioritu budou mít jednoznačně kandidáti z řad islamistů. Romočeši opět utřou nos.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No,pokud by to byl například olašský Rom,tak možná jo,ale pochybuji že by ČR udělala takovou chybu jako udělala USA při volbě baracka obamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Naši Romové, jako cigáni, jsou Češi, Moraváci a Slezané. Kromě utečenců zo Slovenska. Pokud by to byla kapacita s politickou zkušeností, dalo by se uvažovat o jeho kandidatuře. Samozřejmě že by to nemělo dopadnout tak, jako s tím televizním reportérem z TV n@va, který byl dobrý ale pak skončil s podvodama. No tak co?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek