sesednizkola

Dočkáme se někdy v dohledné době prvního romského prezidenta?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne. Po obou stránkách (duše tělo) by nic neuměl, bál by se psů, bouřky a útočit by uměl pouze ve smečce, sám bez smečky by byl naprostou nulou, bez významu..

Další odpovědi
Kepler

To snad proboha ne! Přece víš, že prezident je u nás volen přímou volbou a Romů je u nás (zatím) cca 3%. Ledaže by si v Paňdžábu založili vlastní stát podle snahy a vzoru Kurdů. Nejmenoval by se ale prezident, ale král, popř. baron. Nebo jak se ti jejich vážení představitelé vlastně nazývají.

Jiří Bohumil

Doufám, že k takové „krizové“ situaci nedojde. Mi stačí, když je potkávám, jak se většinou poflakují po městě a nechají se vozit taxíky (a to většinou v produktivním věku), takže peněz asi mají dost a našinci, kteří makají, jsou jim pouze k smíchu. To už by se pak s nimi asi nedalo vůbec vydržet, jaké by si vypolitizovali existenční výhody.

anonym

Vzhledem k tomu že jsem ani ve svém oboru ani jednou nepotkal romského programátora, mám o tom vážné pochyby … tito lidé mají nejspíš evolučně vrozený odpor ke studiu čehokoliv náročnějšího, nemluvě o odporu k jakékoliv práci obecně.

Klaproth

Blázníš? Víš kolik má prezident práce?

Kelt

No divím se, že jsme ho ještě neměli. Když byl v USA prezidentem Obama, čekal jsem, že i my budeme mít prezidenta s tmavou pletí.

Muso

Nestraš

dr.luha

Prioritu budou mít jednoznačně kandidáti z řad islamistů. Romočeši opět utřou nos.

anonym

No,pokud by to byl například olašský Rom,tak možná jo,ale pochybuji že by ČR udělala takovou chybu jako udělala USA při volbě baracka obamy.

orestez

Naši Romové, jako cigáni, jsou Češi, Moraváci a Slezané. Kromě utečenců zo Slovenska. Pokud by to byla kapacita s politickou zkušeností, dalo by se uvažovat o jeho kandidatuře. Samozřejmě že by to nemělo dopadnout tak, jako s tím televizním reportérem z TV n@va, který byl dobrý ale pak skončil s podvodama. No tak co?