Dočkáme se konečně situace, že tázající se budou u anket uvádět i tzv. „jinou možnost“?

Nezle přece vždy nutit odpovídající, aby řekli ano, nebo ne.
Jaký smysl mi dává anketa, když nemohu svobodně vyslovit svůj názor?
Naučme se konečně respektovat to, že s naším stanoviskem nemusí někdo souhlasit, a dejme takovému člověku prostor, aby mohl svůj postoj vyjádřit.
Nikdy nic není jenom černé, nebo bílé. Tak proč to takto u zdejších anket formulujete?
Doplňuji:
zzzzz, nejste v tom sama a není to žádný útok na Vaši anketu. Jenom připomínka, aby se nezapomínalo na prostor, který je tu třeba dát i ostatním názorům.
Toto je minimálně pátá anketa za sebou, která striktně určuje: „rozhodni se!“ ANO nebo NE

Nejlepší odpověď
zzzzz

omlouvám se, příště ji uvedu. Já jsem předpokládala, že u ankety jde i něco připsat a tím svůj názor upřesnit, ale máš pravdu, že musíš zvolit jednu z nabízených odpovědí, jinak tě to dál nepustí.
Doplňuji:
Očko já to nepovažuji za útok, já kritiku snesu a v mnoha případech mě i správně nasměruje.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že to zůstane i nadalé jen naším zbožným přáním

Amie

To mě taky štve. Jednou autor asi omylem zadat Ano a pak Samozdřejmě, že ano a pokud nehlasuješ, tak ani nemůžeš na to upozornit či cokoliv napsat když tam právě není možnost, která vystihuje tebe nebo se chceš k tomu vyjíádřit aniž by člověk hlasoval.

briketka10

teď nově se myslím dají ankety doplnit jestli to říkám správně..

anonym

Mám takový dojem, že zde nikdo nikoho nemůže do nečeho nutit. Pokud vám odpovědi nevyhovují, tak na ně nemusíte odpovídat. Jestli chcete prostor pro svoji odpověď, zkuste svoji vlastní anketu.
Anketu s otázkami ANO-ANO jsem zadal já, protože mi mnoho odpovědí připadalo, že bylo přidáno pouze za jediným účelem – dostat body.