Avatar uživatele
kubimi

Docházkový systém?

Podle čeho vybíráte docházkový systém?
Doplňuji:
doplneni: myslel jsem do firmy, neco jako je na http://www.sa­itech.cz/rese­ni/dochazkovy-system/

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kuba007 před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Otázce nerozumím, protože si nemohu vybírat docházkový systém.Buď hledám práci, jsem nezaměstnaný, a přijmu ten systém, který tam je a nebo práci nehledám, ale vybírám si docházkový systém, abych si práci mohl ulehčovat, čili se vyhýbat případné kontrole docházky.
Po doplnění otázky jsem to už pochopil.Měl jsi napsat, že jsi zaměstnavatel a chceš nějaký docházkový systém pro své zaměstnance což staví tuto otázku do jiné situace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno. A kam?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak myslíte elektronický, nie všade je ho treba. Sú prípady, keď sa tým zjednodušuje práca a kontrola prítomnosti (hlavne vo veľkých prevádzkach, prípadne dochádzkový systém funguje pri použití čídla/karty na otváranie dverí s presným zápisom času použitia.
U nás chvalabohu, charakter práce je iný a dochádzku nepotrebujeme žiadnu elektroniku
PS.
Ak chcete mať lepšiu odpoveď, treba presnejšie definovať otázku. Jedno pracovisko, alebo niekoľko pracovísk, pravidelná pracovná doba / nepravidelná, počet zmestnancov, cena, možnosti IT a podobne. Pochopila som síce, že máte na mysli asi elektronický, ale bez zadania podmienok, ťažko možno doporučiť riešenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mladicka

Podle toho, jak moc je flexibilní a blbuvzdorný (občas se někdo zapomene odhlásit, přihláší se pozdě, tak mu například systém může umožnit to do 5 minut opravit.....).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek