Googlenka

Dochází při análním sexu k zašpinění penisu od fekálií?

Nejlepší odpověď
Arne1

Pokud se nepoužije prezervativ tak ano.

Další odpovědi
Kazatel

Prdel je třeba nejdřív si pořádně vypláchnout. Ale i tak k tomu může dojít. Některé fajnšmekry dokonce samotné fekálie vzrušují, tak že vše je především o vzájemné důvěře a komunikaci.

zjentek

No, už to tak bejvá, ale…

Já bych tuhle praktiku sexem ani nenazýval. Vycházím z faktu, že pokud začneme strkat ptáky třeba do odpadový roury od WC a tak se ukájet, určitě zde nepůjde o snahu „mít sex“.

K tomu zašpinění: S ohledem na bakterie a parazity důrazně doporučuji ANI NELÍZAT, jestli si rozumíme, natož pak šoustat ZADEK a jazykem dovnitř. Sex je, když do sebe dva lidé opačného pohlaví ZEPŘEDU pasují, to je má vlastní definice. Ve všem „ostatním“ jsme myslím my lidé Boha opět ukrutně zklamali. (;

Kryšpín

Nevím, ale již při pohledu na případné třepotání těchto vážených občanů mám různé myšlenky a nelze to komentovat.

Vojta24

Pokud právě to vašeho partnera nevzrušuje (často na análním sexu muže vzrušuje právě ten pocit ponížení ženy která se dopouští nečeho špinavého a degradujícíh právě to některé muže na análním sexu baví nejvíc) dá se tomu ale celkem velmi jednoduše předcházet výplachem análního otvoru ve sprše před samotným aktem.

zjentek

Tywoe, výplachem análního otvoru ve sprše si umeješ tak max. KAŠTANY!

Vojta24

Všechno jde když se chce, víš prd

Vojta24

Každopádně pokud se muž análního sexu přímo dožaduje je velmi pravděpodobné, že i špinavá forma mu nebude vůbec vadit, takže se tím nemusíte trápit. Však se ho na to zeptejte a on vám to jistě rád upřesní.