Docela by mě zajímalo, jak je možné, že vám po požití alkoholu hučí a píská v uších?

Nehledě na to, zda jste v rušném prostředí? Intenzita „hučení“ samozřejmě závisí na množství vypití alkoholu, čím víc vypijete, tím je to intenzivnější.
Proč to tak je? Nikde jsem se odpovědi nedopídila :)

Nejlepší odpověď
annas

Podle čínské medicíny souvisí hučení a pískání v uších s energeticky nevyrovnanou energií ledvin a močového měchýře. Alkoholem ledviny oslabujete, proto se objevují zatím problémy jen na energetických drahám.
Vlastní zkušenosti – léčím se alternativní medicínou již 10 roků. Většina jedinců nevěří, ale naším tělem procházejí energetické dráhy,

Další odpovědi
mosoj

Kdybych soudil podle hučení v uších, tak bych musel být pořád jak zákon káže.

Já mám dojem že to neví pořádně ani lékaři.
Doplňuji:
Anas věřím. Mám nemocný močový měchýř a hučení v uších.

hanny 2

To budete mít asi nějaký "ušní"problém spojený s alkoholem.Nechte se vyšetřit na ORL a změřit krevní tlak!Může to být tím,že po požití alkoholu se vám tlak zvýší a proto vám začne to hučení v uších!

Jikra

No tak mě zrovna těďko hučí i když jsem lihuprostý.
Tedy myslím tím v uších.Ale u mě je to daný vysokým tlakem a věkem.Na tlak mám sice prášky ale v uších hučí,šumí a píská vesele dál no a na věk nemám nic jenom sepsanou závěť.

venkovan

Mě nehučí, protože buď piji a nebo už nic nevnímá.
Ale co takhle vyšší krve v těle, protože alkohol ho zvyšuje.
Ale dokud hučí v uších po alkoholu, je to dobrý. Až bude hučet, pískat za střízliva a v tichém prostředí, tak to je fakt problém. Slyšel jsem, že někteří lidi si nechali vyoperovat sluchový nerv (ohluchli tím), než aby to neustále slyšeli.

anonym

A není to třeba tím že ten zvuk vychází ven z hlavy a je zachycován ušima?

Zdroj: http://link.brig­htcove.com/ser­vices/player/bcpid1418­565565?bctid=23207933001