Somilililz

Jsem od března vedená na ÚP, v srpnu dostanu poslední dávku. Kolik dělá a kdy mně dojde na účet?

Dobryden mam prozbu jsem od brezna na up a v srpnu mi jde uz posledni davka kolik dela a kdy mi to dojde na ucet

Odpovědi
annas

Není lepší se zeptat přímo na Úřadu práce? Určitě vám poskytnou přesnější informace a také , kdy peníze odešlou na účet.

nyjono

  1. toto vše a přesně ti řeknou na příslušném ÚP.
  2. nechápu, proč čekáš na dávku peněz, když všude hledají pracovní síly. Co vím, tak vycházejí potřebám pracovníků maximálně vstříc.