REDKA HEADKA

Dobrý věk pro začatečníka s Muay thai.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestly člověk muže začít dělat bojové uměni v jakem koliv věku, třeba od 18 + 20+ víš ? Myslíte že to ma ješte cenu? Chtěla bych totiž první zhubnout a pak začit dělat muay thai…Myslíte že by člověk mohl byt v tomhle uspešní i když to něděla napřiklad od 15–17 let ? Jaký je vaš nazor ?

Odpovědi
krchnak

To záleží na tobě, jak moc šikovná budeš :) Ale vím, že to dokázat jde :) Konec konců nemusíš být hned tou nejlepší, když tam ještě ani nechodíš. Dávej si cíle níž a potom si je zvyšuj :)

mujsoubor.cz

Hodně lidí začalo s muay thai později a dost toho dokázali. A doporučuji ti začít rovnou, nikde se tak dobře nehubne jako na trénincích ;).