Andělé

Dobrý večer všem:-)Jsem tu rok a teprve jsem zjistila,že se dají psát příspěvky do diskuze.To jsem tedy dost nevšímavá..

Až dnes jsem si všimla,že se tu píší diskuze a tak jsem si zpětně pročítala své otázky,kde jsem občas našla diskuzi psanou mě.Milá Kerberus,Valky,Var­ga a ostatním,kteří jste mi psali se omlouvám,že jsem nereagovala.Po­těšilo mě vše,jak mi Kerberus krásně psala co se týkalo maturity a měla zájem,abych jí dala vědět,jak jsem dopadla a Valky též chtěla vědět,jestli se uzdravil můj syn ze střevní chřipky.Je to sice už několik dní,ale mě to opravdu upřímně potěšilo:-)Mám to tu moc ráda,vážím si všech odpovědí,které mi píšete,cítím se s vámi jako rodina:-)Od ted už o diskuzi vím,tak na ní vždy zareaguji.Přeji všem krásný večer…:-)
Doplňuji:
Dnes jsem vyčerpala limit palce nahoru,ráno odpovědi moc ráda označím:-)
To by byl dobrý nápad označit diskuzi barevně,je lehce přehlédnutelná…Ale že mi to trvalo rok,to jsem v šoku:-D
Mám pětiletého chlapečka,studovala jsem nástavbou…

Nejlepší odpověď
panenka

I když jsem ti na otázku neodpovídala musím s tebou souhlasit opravdu se tu najdou kolegové s kterýma si budeš vždycky rozumět .Je tu hodně hodných lidí kteří ti velice rádi na tvou otázku vždycky odpoví.

Další odpovědi
anonym

Ja to take zjistila asi az po 2 mesicich. 🙂 Ale stejne je mozne , ze to nekdy prehlednu. Navrhovala bych , aby byly diskuze nejak barevne oznacene ( alespon pro me ) 🙂
A ja koukam , ze nase Andele uz mate chlapecka ?? Tak to blahopreji i k nemu. 🙂 -iv-

tom004

Hezký večer,rád se připojuji se ke gratulaci.A „příspěvkově“ postižených je nás určitě víc.Patřím mezi ně.

anonym

I Tobě krásný večer. 🙂

Andělé

Děkuji:-)

Andělé

Děkuji iv za gratulaci k synovi…:-)

Andělé

Pěkný večer i Vám tome OO4:-) Takže nás je těch „příspěvkových“ více?To jsem ráda,.že nejsem sama:-)

Kerberus

Andělé, děkuji. Škoda, že nemáte na sebe kontakt.

Andělé

Kerberus,myslela jste kontakt my dvě na sebe?:-)

anonym

Andele , dobre rano. Ano , asi Kerberus myslela se s vami zkontaktovat. napiste ji , jestli chcete e mail , ktery je na jejim profilu a tam pripiste svuj a muzete si psat i soukrome. Nemusite , kdyz nechcete ho zobrazovat vsem zde… 🙂 -iv-

Andělé

Dobré odpoledne iv:-),děkuji Vám,Kerberus zkontaktuji emailem,přeji pěknou neděli:-)

anonym

Ok . 🙂