Avatar uživatele
Andělé

Dobrý večer všem:-)Jsem tu rok a teprve jsem zjistila,že se dají psát příspěvky do diskuze.To jsem tedy dost nevšímavá..

Až dnes jsem si všimla,že se tu píší diskuze a tak jsem si zpětně pročítala své otázky,kde jsem občas našla diskuzi psanou mě.Milá Kerberus,Valky,Var­ga a ostatním,kteří jste mi psali se omlouvám,že jsem nereagovala.Po­těšilo mě vše,jak mi Kerberus krásně psala co se týkalo maturity a měla zájem,abych jí dala vědět,jak jsem dopadla a Valky též chtěla vědět,jestli se uzdravil můj syn ze střevní chřipky.Je to sice už několik dní,ale mě to opravdu upřímně potěšilo:-)Mám to tu moc ráda,vážím si všech odpovědí,které mi píšete,cítím se s vámi jako rodina:-)Od ted už o diskuzi vím,tak na ní vždy zareaguji.Přeji všem krásný večer…:-)
Doplňuji:
Dnes jsem vyčerpala limit palce nahoru,ráno odpovědi moc ráda označím:-)
To by byl dobrý nápad označit diskuzi barevně,je lehce přehlédnutelná…Ale že mi to trvalo rok,to jsem v šoku:-D
Mám pětiletého chlapečka,studovala jsem nástavbou…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, kapka, johana 56, hanny 2, tom004, dědapetr, anonym před 4667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

I když jsem ti na otázku neodpovídala musím s tebou souhlasit opravdu se tu najdou kolegové s kterýma si budeš vždycky rozumět .Je tu hodně hodných lidí kteří ti velice rádi na tvou otázku vždycky odpoví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja to take zjistila asi az po 2 mesicich. 🙂 Ale stejne je mozne , ze to nekdy prehlednu. Navrhovala bych , aby byly diskuze nejak barevne oznacene ( alespon pro me ) 🙂
A ja koukam , ze nase Andele uz mate chlapecka ?? Tak to blahopreji i k nemu. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Hezký večer,rád se připojuji se ke gratulaci.A „příspěvkově“ postižených je nás určitě víc.Patřím mezi ně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

I Tobě krásný večer. 🙂

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Děkuji:-)

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Děkuji iv za gratulaci k synovi…:-)

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Pěkný večer i Vám tome OO4:-) Takže nás je těch „příspěvkových“ více?To jsem ráda,.že nejsem sama:-)

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Andělé, děkuji. Škoda, že nemáte na sebe kontakt.

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Kerberus,myslela jste kontakt my dvě na sebe?:-)

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andele , dobre rano. Ano , asi Kerberus myslela se s vami zkontaktovat. napiste ji , jestli chcete e mail , ktery je na jejim profilu a tam pripiste svuj a muzete si psat i soukrome. Nemusite , kdyz nechcete ho zobrazovat vsem zde… 🙂 -iv-

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dobré odpoledne iv:-),děkuji Vám,Kerberus zkontaktuji emailem,přeji pěknou neděli:-)

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ok . 🙂

před 4666 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek