Marinas

Dobrý večer, už jste některá vyzkoušela přípravek na hubnutí XLS Medical? Moc děkuji za info

Odpovědi
anonym

Nevyzkousela ani nevyzkousim. Vyzkousela jsem ale uplne neco jineho a aniz bych chtela, zhubla jsem za 2 mesice 7 kg.
Zacala jsem chodit do fittnesu , 3 krat tydne . Chtela jsem a chci si zvysit fizicku . Zhubla jsem ale moc a rychle … a zrovna vcera jsem si nechala predelat od trenera treninkovy plan. Nechci mit ani svaly , nechci uz ani hubnout , ale cvicit chci dal.
I tohle pry vsechno jde , tak od zitra najedu na neco jineho.
To vam pisu jen proto, ze cvicenim a pravidelnosti na 100 % zhubnete.

  • iv-

Nikkol

xls medical je vlastně jednou tak drahý Chitosan. Když si koupíte tablety Chitosan jsou nejen levnější, ale i silnější. Stačí 1–2 tablety denně. Zatímco xls musíte jíst 2–3 tbl 3× denně !

Natalia

Dobrý den, produkt XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny mohu jen doporučit, beru asi 3 kapsle denně asi 3 měsíce a cítím se skvěle, moje chutě se upravily, nemusím sladké a úbytek na váze je 3 kg, ale hlavně se mi zformovala postava – ztratily se špíčky, objem stehen se zmenšil, kalhoty mi jsou volnější, je to perfektní.

GabulkaA

No, já jsem prášky na hubnutí nikdy nebrala… Do toho bych ani nešla. Ale co mi pomohlo, to je ketonová dieta https://www.ke­todiet.cz. Ta jediná mi fakt pomohla.

Sabulak

Ahoj, tak jsem se na tu ketodiet koukala a vypadá fakt dobře. Líbí se mi to, že tam mají i sladkosti. Ta nutela vypadá dost lákavě. Ovšem… Podle čeho vybrat program? Je to podle toho, kolik chci dát dolů? Nebo se to řídí ještě i něčím jiným?

Honzin8

Ahoj, hele, jak se ta dieta užívá? To jsou jako jídla na celý den? Čili, když koupím tuto dietu, tak už jiná jídla neřeším? Tohle je kompletní jídelníček?

walerianecek

Přesně tak! A to je na tom super! Prostě máš všechna jídla u sebe, jen rychle připravíš a jíš… Nic dalšího neřešíš :) A to je paráda. O ketodiet uvažuješ?

hanulka11

Nečekejte že nějaké tabletky dokáží abyste zhubla, to fakt ne. Musí jít ruku v ruce i rozumná strava a pohyb . Místo peněz za tabletky si kupte hole na nordic walking a každý den vyražte ukrojit nějaké ty km a bude te koukat jak to tělu prospěje . Sice nezhubnete rychle, ale tělo se tvaruje a získáváte kondici a máte chuť i na další cvičení.