panenka

Dobrý večer umí tu opravdu velmi dobře někdo Německy?

Dobrý večer potřebovala bych někoho kdo by mě pomohl přeložit 4 papíry z Němčiny do češtiny.Jeden už jsem si udělala sama Německy umím částečně ale protože to pořebuji ještě dnes večer odeslat a naskenovat sama to asi tak rychle nezvládnu potřebuji někoho kdo mě s tým rychle pomůže můžete mě někdo pomoci děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych ti velmi rád pomohl, ale umím německy jen číst.
Ale toto by na přeložení mohlo pomoci:
http://i.idnes­.cz/09/032/gal/MOT29b1ef­_shutterstock_15668575­.jpg

Další odpovědi
quentos

zkusit to mohu. Ne že bych svoji němčinu klasifikoval jako „opravdu velmi dobrou“, spíš jen jako „dobrou“, ale snad to půjde. Pokud mou nabídku nikdo netrumfne :{)> , můžeš mi je poslat na czechmate@martinamcbride.net (tedy NE na ten konktaktní mail v profilu, ten nefunguje – mám vlastně v profilu i upozornění)

anonym

Ja,sehr Gut! Warum |?