tmyska

Proč mi po 4 minutách přestane běžet stažený film?

Dobrý večer stáhnul jsem si film, ale při 4 minutách mi to z toho filmu vyjede, zkusil jsem si stáhnout i přehrávač.

Nejlepší odpověď
mosoj

Když to čtu ani se tomu nedivím.

Další odpovědi
Edison

Vada v souboru filmu.

elkon

Stáhni ho z jiného místa znova.

Alesh

Jo, jak to to popisuješ to bude nejspíš chyba v souboru, podívej se v jakém přesně čase to padá a zkus to posunout kousek za tuto chybu. Přijdeš o pár sekund filmu, ale mohlo by to pomoct. Jinak budeš muset zkusit nějaký software na operu video souborů.

quentos

A ptáš se na co?