Georgi

Můžete mi poradit, jaké jsou podmínky pro propuštění z výkonu trestu po odpykání 1 /3?

Dobrý večer prosim vas můžete mi poradit jaké jsou podmínky pro propuštění z výkonu trestu po 1 /3…

Pritel nastoupil řádně a včas výkon trestu dostal 7 mesicu za precin úředního rozhodnuti (porusil zakaz rizeni)… Zazemi tady ma, mame pred svatbou,praci jsem mu taky domluvila ze muze nastoupit ihned po propusteni,,, je zavřený poprve.vim ze to jde takove propusteni akorat nevim jestli se vztahuje i na nej.ja jako jeho zatim druzka mam silnou cukrovku picham si inzulin, praci najit, která by pokryla vsechny vydaje je temer nemozne potrebuju aby byl doma co nejdříve i z financnich duvodu.dekuji moc a pekny vecer

Nejlepší odpověď
Drap

Na propuštění neni zákonný nárok. Záleží na mnoha okolnostech. Jak se chová, zda má kde bydlet, zda má zajištěnou práci atd. požádat může, ale vyhověno být nemusí.