iceT

Dobrý večer, prosím, proč mi každou chvíli vypadne připojení?

k internetu?
Na monitoru se zobrazí něco ve smyslu server nelze nalézt,at už jsem na jakékoliv stránce,a docela dlouho trvá než se znova připojím.
Přitom mám novější ntb a prohližeč Windows Vista.
Poradíte co s tím?
Doplňuji:
Mam o2,od Aspektu.

Nejlepší odpověď
anonym

A jakého poskytovatele internetu máš? Ufouna ?

Další odpovědi
kapka

Nejsem odborník, napíšu, co jsem řešila celý minulý týden já. Net mi vypadával přesně jako Vám. poskytovatel nemohl dlouho přijít na příčinu. Nakonec byl nějaký problém s IP adresou /nevím, proč najednou/.
Netvrdím, že máte stejný problém, ale doporučuji kontaktovat poskytovatele a doporučit mu právě toto zkontrolovat. Případně přijít na jinou závadu.
A tip pro teď: Zkuste všechno, co souvisí s netem vypojit ze zásuvky a asi po deseti vteřinách zase zapojit, možná Vám net pak alespoň chvíli půjde. Tak to bylo u nás.
Pak vypadl a zase se zapojoval jak se mu líbilo. když jsme ho potřebovali rychle, pomohly ty zásuvky.
To je jen můj tip na základě vlastní zkušenosti, může to být samozřejmě i něčím jiným.