iceT

Dobry vecer,prosim co znamena,kdyz…

jsem stahla film,se mi ve Windows Media Player ukazala kratka veticka-byl ziskan kodek.
Muzu to normalne vypalit,nebo radeji ne?
Doplňuji:
Miroslavst,diky,uz jsem se lekla.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kodek byl získán proto, že jsi ho neměla a bez toho by ti film nešel přehrát.
Ty vypálíš jen soubor-film bez kodeku.
Nyní již kodek (nástroj pro rozkódování souboru-filmu) máš a příště film normálně přehraješ.
Pokud bys však přehrávala film v jiném počítači a tento by neměl možnost získat kodek z netu, film by se nepřehrál.