iceT

Dobrý večer,proč nejde nainstalovat modem od O2

do malého přenosného ntb?Zapnu ho,vložím modem,a normálně by se mělo ukázat okýnko nalezen nový hardver a možnost nainstalovat.Nejde to,nevím proč,přitom asi před týdnem s tím nebyl problém.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ručně, přidat hardvare a najít zařízení-automaticky rozpoznat.

Další odpovědi
Děda Louda

Nacházíš se v místě, kde je dostatečné pokrytí signálem O2? Zřejmě pokud nemá signál, nepokouší se automaticky nainstalovat. Ještě to vyzkoušej v jiném USB slotu.