jari

Dobrý večer pradí mi někdo

Bývala partenrka nutí naše dítě aby mi říkalo strejdo je to normální a možné?Jak se bránit když to ona nechce řešit díky moc všem za radu.Vážně to bolí
Doplňuji:
Ted jsem s ní mluvil a její odpoved je že se tomu ale všichni smáli jen jeden člověk ne a to jsme byl já.Ano jsem pokrevní otec,jsem i v rodném listě dítěte

Nejlepší odpověď
anonym

Jaký je věk dítěte? Bydlíte spolu, byli jste manželé?
Hlavně rozvahu a nenechat se vytočit.
Zřejmě se jedná o citové vydírání, běžné u uražených hysterek lehce mdlého rozumu.
Jste-li biologický otec řádně platící výživné, pak je tomezování rodičovských práv se zhoubnými zásahy do psychického vývoje dítěte.
Nejprve se zkuste obrátit na odbor péče o rodinu v místě bydliště. Případný soud je krajní řešení a vždy požadují doložit snahu o řešení dohodou a sociálními orgány, poradnou apod. I tak by požadoval důkazy, buď formou svědecké výpovědi nebo jiné (listinné, nahrávka na mobil, diktafon).

Další odpovědi
hanny 2

To je přece pěkná blbost ne?Když to nechce řešit s Vámi,měli by jí domluvit její nebo Vaši rodiče.

quentos

jste-li pokrevním otcem, normální to není a ona je s odpuštěním slepice, protože tím mimo Vás pak hlavně trpí to dítě – bude z toho psychicky rozhozené a v hlavě bude mít zmatek. Jak „nechce řešit“? Když něco dělá špatně, řešit to musí! Pokud nechce, aby dítě skončilo u psychologa nebo ještě dál.

anonym

A jak je stare dite. ? Kdyz si ho pravidelne berete , tak mu to pomalu vysvetlujte. Ze jste jeho tatinek . V nejhorsim … pozeptat se socialnich pracovnic , jestli by ony nemohly zasahnout. -iv-

Drap

Řešení je snad jen dohoda. Normální to neni, ale kasždý jsme nějaký

151kbar151

Není to normální.

venkovan

Ať oslovuje jménem. Z počátku to bude trochu nezvyklé, ale je to neutrální a věcně správné. A když budete sami, tak si říkejte jak je to pro oba příjemné.
No a proč se tomu taky nesmát tomu, že se snaží vás ponížit. Ona totiž na víc nemá, než jen na ponižování a urážení přes dítě aby potom mezi svými mohla vypravovat jak je geniální a jak s vámi vyběhla.
Třeba proč by nemohl oslovovat „táta Franta“.

žolik

Tohle je přímo hnus,já mám dojem že chce ublížit vám přes děti,(toto dělají zrůdy,omlouvám se za výrok ale jinak to nevidím.Mě to udšlal bývalí manžel štval syny proti mě,musíte to nechat děti na to příjdou sami,je to těžké ale vše přejde.DRŽTE SE.

Zdroj: žolík

jari

Ne není to blbost opravdu je to tak a nevim jak to řešit její rodiče se semnou nebaví asi jsem jim zahanbil hrozně dceru když jsme se rozešli.Fakt nevim jak dál jestli se věšet,nebo to jen tak přejít,nebo soudně já fakt nevím

jari

Dítěti je dva a půl roku a sám si ho brát nemůžu protože mi ho nepůjčí teda pokud zrovna nesežene hlídání tak si vzpomene na mě ale i za tyhla chvíle jsem rád že mám dítě

anonym

Jari , neni chyba i vas ? Cekat doma s rukama v kline acekat , kdy byvala pritelkyne " pujci " dite ?? Jestli by vam o nej opravdu slo , tak se vzmuzite a zacnete neco podnikat. Pripadne mi to jako fnukani na nespravnem hrobe. Prominte. Ale zacnete resit a vazne ne jen v koutku nadavat na osud. !! -iv-

anonym

Jari , neni chyba i vas ? Cekat doma s rukama v kline acekat , kdy byvala pritelkyne " pujci " dite ?? Jestli by vam o nej opravdu slo , tak se vzmuzite a zacnete neco podnikat. Pripadne mi to jako fnukani na nespravnem hrobe. Prominte. Ale zacnete resit a vazne ne jen v koutku nadavat na osud. !! -iv-