Dobrý večer, používám intenetový prohlížeč Mozilla Firefox 8.0.1 a mám takový problém

některé stránky(Seznam.cz, ulozto.cz nebo facebook.com atd.) se mi zobrazují v jiném rozměru nemají vůbec pozadí a text je zaformátován do sloupce po levé straně ,,jsou celé nějak rozházené '' co mám dělat?? předem děkuji

Nejlepší odpověď
roxy52

A proto já zůstávám u 3.6. U novějšího nešla ani ta lišta se záložkami.