verokrej

Dobry vecer , potrebuji nutne poradit , jak zjistim ip sveho mobilniho telefonu ? mam samsung young

Doplňuji:
Byla jem obvynena ze jsem zneuzila cizi e-mail, jak jinak se branit

Odpovědi
anonym

IP telefonu se mění podle aktuálního připojení, není statická.
Pevně danou máš jen MAC adresu.
___
Kdo tě obvinil??

arygnoc

blbec, kto dáva prístup ku svojmu e-mailu inej osobe.
obvinenia si nevšímajte a dotyčnému/dotyčnej doporučte zmenu prístupového hesla.

pri veľmi dôslednom pátraní by sa to zistiť dalo, ale to by o to musela mať záujem napr. CIA, teda nejaká inštitúcia, ktorá má k tomu potrebné nástroje a vybavenie.

a samozrejme všetky ostatné inštitúcie (poskytovateľ pripojenia, správca e-mailového priestoru a pod) by museli mať prístupy a lokácie archivované.

pre budúcnosť:
nikdy nikomu nedávajte žiadne kódy (banková karta, telefón, heslá do počítača a rôzne piny, včítane kódu na kufri) a ani ich po nikom nechcite, resp., ak sa stane, že vám tieto kódy niekto zverí, požiadajte, nech si ich okamžite zmení – práve kvôli tomu, čo sa stalo – aby vás nemohol obviniť zo zneužitia.