iceT

Dobrý večer, netušíte v čem by mohl být problém?

Vyměnila jsem telefon Nokia Xpress music za N6300 a nechala jsem svou paměťovou kartu,ovšem mobil ukazuje,že paměťová karta není k dispozici.Dokonce jsem z ní vše vymazala,ale kde nic tu nic.
Doplňuji:
To právě nejde,karta je v mobilu,ale nezobrazí se.Ukáže se přeformátovat kartu a pak chyba operace.
Když ji dám do druhého mobilu zobrazí se.

Nejlepší odpověď
pechota

Model NOKIA 6300 těžko komunikuje s PC. Je nutno si stáhnout ze stránek NOKIA program
NOKIA SUITE. Pokud je váš OS Windows 7, pak stačí připojit telefon k počítači, zvolit telefon a počítač si sám tento software najde a naimstaluje. Pochopitelně je nutné být připojen k internetu.pe

Další odpovědi
Miroslavst

Zkus tu kartu naformátovat přímo v telefonu a pak by ji telefon měl rozeznat.

protonaut

@iceT: Jakou ma ta karta kapacitu a jaky je to format?

@pechota: " Model NOKIA 6300 těžko komunikuje s PC. Je nutno si stáhnout ze stránek NOKIA program NOKIA SUITE". Nezlobte se, ale myslim ze je to hloupost. Hlavne ta rada s Nokia PC Suite. Mame v rodine i v praci dohromady asi 20 N6300 a u tech rodinnych jsem nemel nikdy ani jedinou potiz s propojenim. Ani kolegove se o tom nezminovali. V rodine jsme ale nikdy nepouzivali Nokia PC Suite ani Ovi Suite. Skodlivy software jednoduse do PC nepatri.

RomanP

Pro protonaut
Co to tady plácáš o škodlivém software v podobě Nokia PC Suite. PC Suite je nejlepší program na veškerou zálohu či synchronizaci mezi mobilem a počítačem.