Rejkjavik

Dobrý večer, nemáte náhodou typ, co dát pod stromeček ročnímu dítěti? Děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Tomu šprčkovi jsou Vánoce zatím šumafuk – takže se domluv s rodiči, co by si pro ně přáli.
A pokud jsi rodič – klidně se vykašli na dárky a cukroví – a ´dej´ malé/mu klidné a hravé svátky – to ocení nejvíc.

Další odpovědi
CarJa

Když bylo sestřičce jeden rok , tak jsme jí kupovali malou skluzavku a potom něco podobného http://www.eu­roforce.cz/do­mecek-plny-objevu-deluxe-0459.html

postcd

Nějaký hlavolam, skládačku (kostky), něco tvůrčího co se hned nerozbije a co mu pomáhá rozvíjet mozek.

badisko

3× balik plen a mrnous bude spokojeny …pri dnesnich cenach i maminka …

marci1

Plyšáka, umělohmotnou knížku pro malé děti, autíčko, panenku, stavebnici z kostek ap. 🙂

Reezo

neřešil bych to. Tak malé dítě si to stejně nebude pamatovat. Navíc jestli očekáváte nějakou reakci dítěte na dárek tak se nejspíš u tak malého dítěte nedostaví. Já osobně bych možná koupil nějakou drobnost.