Dobrý večer, můžete mi prosím poradit, mám 2 a půl letou dcerku, táta je cizinec, je napsaný v RL,ale to je tak všechno.

Kvůli tomu nepobíram žádny přídavky jenom mateřskou, jelikož nevím kde je a nemám jeho roční zůčtováni. \slyšela jsem že bych měla požádat o sveření dítete do péče. Můžete mi poradit jak a kde? děkuji.
Doplňuji:
Chybky jsem opravil a nikoli kvůli svéráznému upozornění uživatele Ten který je.

Administrátor serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
kapka

Pro Ten který je: Vy jste se dnes špatně vyspal? Nikdo Vás v tom případě nenutí odpovídat. Tazatelka není přece špatná matka jen proto, že má v dotazu pár chyb.

Odpověď: Obraťte se na OSPOD /Oddělení sociálně právní ochrany dětí/ ve Vašem městě nebo kraji.
Mám zkušenost, že mnoho lidí ani netuší, že taková instituce existuje. Pokud nevíte, kde tento úřad hledat, ptejte se na něj na magistrátu města, případně na oddělení státní sociální podpory, kam chodíte žádat o rodičovský příspěvek.

Další odpovědi
ten který je

Nezlobte se,ale Vám podle toho jak píšete bych nesvěřil ani pejska.:-(

standa

Na zveřejnění svého názoru ohledně pravopisu zdejších uživatelů máte nesporné právo, ale zkuste se nejprve zaměřit na své chybičky 🙂

„Šli by ste s adminem na pivo?“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-vidite

„Při výběru obuvy nešetřím a kupuji raději dražší obuv která je vhodná do horského terénu.“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-muze-jak-se-obouvate

ten který je

Až po Vás vážený pane.Přečtěte si co jste napsal.:-)