slevin

dobry vecer.maminka ma skoro 70 let,ma jen jedno ocicko,ale boli ji obe dve.poradi nekdo,at si uleví.

nemuze se divat na televizi a spatne se jí čte.děkuji za radu.(má planovanou operaci).

Nejlepší odpověď
Hamon

Neporadím. Jen jsem slyšel, že lidé po amputaci končetin poměrně běžně mají dojem, že v té amputované končetině mají cit. Může to být něco podobného.

Další odpovědi
arygnoc

bolesť odňatého orgánu sa nazýva fantómová bolesť.

http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=fan­t%C3%B3mov%C3%A1%20bo­les%C5%A5

poradiť, aké lieky môžete podať, vám môžu telefonicky na pohotovosti.