Lorrien

Dobrý večer, mám tu menší problém – praskl mi drátek u rovnátek :/

Dobrý večer, vím, že Vy mi asi přes internet moc nepomůžete, ale nějaká dobře míněná rada by bodla :) U rovnátek mi upadl třmínek (drátek, jenž spojuje kroužky, upevněné na horních šestkách – je prohnutý nahoru k patru, aby nevadil jazyku). Na jedné straně stále drží, ale bojím se, že mi upadne i na druhé straně a mohla bych jej v noci spolknout, nebo by mi mohl zapadnout do krku. :/ Bratr si ze mě dělá srandu a chce mi jej uštípnout kleštěmi. Já bych radši zůstala celou noc vzhůru (i zítra) a v úterý zašla za paní zubařkou. Nemáte pro mě prosím nějakou radu?? Jsem zoufalá :((((
Doplňuji:
briketka: Ta rovnátka jsou fixní ;)

Nejlepší odpověď
badisko

pokud drzi tak se nic nestane nenim v jakem to mas stavu ..nejdou treba rovnatka vyndat?…ty dna dny by jsi bez nich snad vydrzela …a nakonec ..moc by ses divila co clovek dokaze uspesne snist a pak bez vetsich problemu vyloucit … pokud to drzi nedaval bych tomu extra velkou vahu …ale k zubarce si kazdopadne zajdi..sam od sebe seten drarek neulomi az treba pri jidle..
Doplňuji:
hele popripade je tady este zubni pohotovast…nebo jen pohotovost je 24h dene..

Další odpovědi
briketka10

a to je musíš mít do úterý v puse nemůžeš si je vyndat ??
Doplňuji:
ahá tos nenapsala, že jsou fixní, tak jak je může
brácha poškodit to se ti na ně dostane, když je máš
v puse připevněný napevno ??
jinak ti neporadím, nemám zkušenost..
zajdi si za jinou zubařkou, když máš
takový strach a pak asi za svou..

krum

Podle mě není důvod k žádným větším obavám. Jestli ten drátek drží i teď, tak už by upadnout neměl. Jak už napsal badisko, pokud tě to moc trápí, jdi na pohotovost.