Bibia

Mám přítele, který je ve věznici v Pouchově. Jaká je možnost ho navštívit?

Dobrý večer mam přítele který je ve věznici pouchov Jak se tam mam dostat?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky

Otázku jste nepřesně formulovala. Pokud chcete vědět něco jiného, tak svůj dotaz upravte.

Nejlepší odpověď
annas

Vaše otázka je nepřesně formulovaná, předpokládám, že chcete přítele navšítívit. . Dostate se tam můžete vlakem, autobusem, záleží na tom, odklud jste.

Na stránce Justice se dovíte, o návštěvě víc. formou otázek a odpovědí.

"Jsem blízká osoba vězněného člověka

Kdo může požádat o návštěvu?

O návštěvu musí požádat sama vězněná osoba, která v písemné žádosti uvede datum plánované návštěvy a jména a adresy těch osob, které za ní mají přijít. Žádost pak předá v dostatečném předstihu vychovateli. Ten po vyhodnocení kapacitních možností návštěvní místnosti určí, jestli je návštěva možná, případně navrhne jiné datum. Žádost předá poště, která Vám doručí tzv. navštívenku s termínem návštěvy"

Více v odkazu

https://www.jus­tice.cz/jsem-blizky-cloveku-ve-vykonu-trestu

Další odpovědi
mosoj

Těžko, ženská věznice tam asi nebude.

Edison

Autobudem, autem, vlakem.

Zdroj: https://mapy.cz/za­kladni?x=15.8502305&y=5­0.2327235&z=1­5&source=ward&id=8688

Hufnágl

Samozřejmě že můžeš navštívit svého přítele, ale ten musí podat žádost svému vychovateli a ten ji schválí nebo ne. Pokud ji schválí, posílá ji na adresu, kterou vězeň uvedl, poštou.

Galimatyáš

Vykrást auto, pokusit se přepadnout banku, zdemolovat hospodu…

Rokio

Jet tam autobusem, vlakem, svým autem, nebo zkusit taxi. Také můžeš jet autostopem, ale ten nedoporučuji, protože není úplně bezpečný.

Edison

Galimatyáši, velmi pravděpodobně se ale dostane někam úplně jinam…

Galimatyáš

Ano, to riziko tu je.